Internetový marketing

Internetový marketing je určen pro ty, kteří to myslím s propagací na internetu opravdu vážně a mají zájem o získávání nových zákazníků pomocí webové prezentace nebo o budování image firmy.

Rádi se postaráme o Váš internetový marketing, kterým oslovíme Vaše potencionální zákazníky

SEO

SEO optimalizace

SEO optimalizace neboli optimalizace pro vyhledávače je soubor metod je soubor metod aplikovaných na Vaši webovou prezentaci za účelem zvýšení počtu zákazníků, kteří přicházejí na stránky cílenou cestou, nikoli náhodně.

Více o SEO optimalizaci

 

PPC

PPC reklama

Jedná se o aktivní oslovení potencionálních zákazníků pomocí PPC kampaní v systémech Sklik a AdWords. PPC kampaň je tedy placená reklama na internetu, kdy platíte za reálné návštěníky na webu. Za samotné zobrazení inzerátu se nic neplatí. Výhodou PPC kampaní je přesné zacílení na koncového zákazníka.

Více o PPC reklamě

 

linkbuilding

Linkbuilding

Linkbuilding neboli budování zpětných odkazů slouží ke zvýšení pozice ve fulltextovém vyhledávání. Jedná se o jednu z nejdůležitějších oblastí SEO.

Více o linkbuildingu

 

email marketing

Email marketing

Email marketing je velmi efektivní nástroj internetového marketingu pomocí něhož dokážete oslovit své zákazníky a informovat je o výhodných nákupech a akcích.

Více o Email marketingu