Portály a aplikace na míru

Vytvoření webové aplikace, webové stránky, webového portálu, administrace, poutavý a moderní design, CMS, redakční systém.

WWW portál se od www prezentace liší zejména na poli funkčnosti a obsahu. Zatímco obyčejná www prezentace nabízí spíše pasivní formu předávání dat a informuje uživatele o faktech (např. vizitka firmy), pak www portál poskytuje uživateli více možností a funkcí, např. vyplňovat ankety, pracovat s dokumenty, odpovídat na otázky, přihlašovat se do zákaznické sekce, nebo komunikovat s provozovatelem. Webové portály jsou proto poměrně rozsáhlé aplikace, u nichž je zapotřebí provést kvalitní analýzu jak z pohledu zadavatele, tak z pohledu zákazníka. Velký důraz klademe na bezpečnost, kde pracujeme se šifrovacími algoritmy a zabezpečenými protokoly HTTPS apod. Uživatelská přívětivost, kvalitní testování, nastavení uživatelských práv a zaškolení administrátorů jsou samozřejmostí.

On-line aplikace na míru

Často je zapotřebí vytvořit on-line aplikaci na míru pro potřeby zákazníka. Typicky se jedná o přihlašovací systémy, extranet, intranet, booking system apod. Jsme připraveni vám nabídnout individuální řešení pro vaše potřeby vystavěné na našem vlastním a vyzkoušeném frameworku. Díky našim několikaletým zkušenostem na poli on-line aplikací jsme vám schopni nabídnout i zcela samostatný zakázkový systém vyvinutý pouze pro vás. Máte-li zájem o nabídku, neváhejte nás kontaktovat.

Orientační ceny webového portálu

Máte zájem o vytvoření webového portálu na míru? Provedeme analýzu a návrh portálu, grafický design nebo individuální naprogramování modulů

Návrh struktury portálu   od 25 000,-
Administrační rozhraní Administrační rozhraní pro správu obsahu od 30 000,-
Grafický návrh Vytvoření grafiky portálu od 25 000,-
Exporty dat Speciální propojení datových souborů od 30 000,-
Mobilní portál Vytvoření mobilní verze portálu od 60 000,-
Moduly na míru Vytvoření různých modulů např. správce souborů, vyhledávač v portálu, úpravy metatagů, statistiky návštěvnosti a jiné od 3 999,-